Sepet : 0 Ürün 0,00 ₺
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Sepet : 0 Ürün 0,00 ₺
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
0533 423 9573
$ 5,7228 £ 6,3268

Teslimat ve iade

TESLİMAT SÜRESİ

https://www.otokaporta.com online Mağaza’mızdan kredi kartı ile alışveriş yapan tüm müşterilerimizin güvenliğine önem veriyoruz. Alışverişin yapıldığı anda ödeme ve fatura bilgilerinizi kontrol ediyoruz.

Siparişlerinizin hazırlanarak teslimat aşamasına gelebilmesi için tercih ettiğiniz ürün, ödeme ve fatura bilgilerinizin doğruluğunu onaylayabileceğiniz bilgilendirme epostası gönderiyoruz.

Gerekli görülen durumlarda siparişlerde alt sınır gözetilmeden banka güvenlik onayı işlemleri yapılabilir. Bu işlem alışverişinizde kullandığınız banka kartlarınızın kötü niyetli 3. Kişilerin alışveriş yapmasına engel olmak için yapılmaktadır. Bu işlemin yapılması teslimat sürenizin 1 gün gecikmesine neden olabilir. Güvenliğiniz için bu süreyi anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.

Doğruluğu onaylanan siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz ve size kısa mesaj ile bilgilendirme yapıyoruz. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra 1 – 3 gün arasında size tercih ettiğiniz teslimat adresinize ulaştırılmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ( Köy, Mezra, Askeri Birlikler vb.) ürün teslimatı yapılamamaktadır ya da ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.)

Dilerseniz siparişlerinizin durumunu https://www.otokaporta.com.tr ‘den kullanıcı girişi yaparak Siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

KARGOYA VERİLME SÜRESİ
Sipariş etmiş olduğunuz ürün siparişinizin saatine göre (sabah 09.00 – 16.00 arası siparişler aynı gün, 16.00 sonrası siparişleri ertesi günü) ürün 48 saat içerisinde kargoya verilecektir.

 

STOK BİLGİSİ

Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu ya da tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya epostanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

SİPARİŞ İPTAL SÜRECİ

https://www.otokaporta.com.tr stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden X işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı https://www.otokaporta.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

 

ÜRÜN RENK VE AKSESUARLARI

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

 

TESLİMAT ADRESİNİN DOĞRU GİRİLMESİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

 

HATALI SİPARİŞLER VE HASAR GÖRMÜŞ KARGOLAR

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.